Stap 1: Een training kiezen & kopen
U kiest een training uit ons aanbod of maakt een afspraak met onze adviseur om tot een keuze te komen. Eenmaal uw keuze gemaakt kunt u via de webwinkel met ideal veilig uw training aankopen. Bedrijven hebben de mogelijkheid te betalen per factuur. Als u een training gratis wilt proberen schrijft u zich altijd in als deelnemer!
Stap 2: Inloggen en starten
Eenmaal de eTraining aangekocht gaat de eTraining vanzelf van start. U bent na het inschrijven direct ingelogd in de leeromgeving en u kunt rechtboven door op het huis icoontje te klikken (onder uw naam) direct naar de leeromgeving. Wilt u later nog een keer inloggen kunt u met uw email adres en uw zelfgekozen wachtwoord rechtsboven inloggen en op het huis icoontje klikken. Eenmaal in de leeromgeving kunt via de rechterkolom beginnen met de eTraining.
Stap 3: Een training volgen
Een training is opgebouwd uit een aantal modules met specifieke onderwerpen. U volgt 1 module per keer en deze module duurt maximaal 30 min. Een module bestaat uit filmpjes, opdrachten, testjes, audio, modellen etc. Na het doorlopen van de module heeft u de tijd om thuis of op het werk aan de slag te gaan met het onderwerp. U kunt uw inzichten, bevindingen en vragen terugkoppelen aan de module. Uw eCoach is persoonlijk aan u gekoppeld en is u gedurende de gehele eTraining van dienst met het antwoorden op de vragen, reageren op uw opdrachten etc. het is dus een persoonlijk proces met een echte betrokken eTrainer.
Ga hier naar het aanbod eTrainingen